Loading...

Välkommen till SÅCAB

Faktureringsadress

Fräsarvägen 18
142 50 Skogås

faktura@sacab.se
08-609 09 09

Organisationsnummer
556527-8529

Öppettider

Måndag – Torsdag
06:30-16:30

Fredag
06:30-16:00

Avvikande öppettider

Fors återvinning

Ormstavägen 1
137 91 Västerhaninge

info@sacab.se

Öppettider

Vill du bli vår nya medarbetare?
Håll utkik här när vi utlyser nya tjänster – eller hör av dig med spontanansökan till info@sacab.se

Om du vill rapportera säkerhetsbrister, diskriminering eller andra ärenden, klicka här!

Vi jobbar på SÅCAB

Dick Örn
VD
08 – 770 88 21
070 – 818 43 80
dick@sacab.se

Janne Pagén
Verksamhetschef
070 – 322 44 00
janne@sacab.se

Lisa Haag
Säljare/Offertförfrågningar
070 – 322 44 03
lisa@sacab.se

Bibbi Scharin-Gustafsson
Ekonomi/Personal
08 – 448 31 95
070 – 327 01 34
bibbi@sacab.se

Yvonne Wahlström
Fakturering / Administration
08 – 448 31 96
073 – 022 06 96
yvonne@sacab.se

Malin Qvarforth
Transport/Administration
08 – 448 31 92
076 – 196 41 05
malin@sacab.se

Hanna Tammelin
Vågadministratör Fors
072 – 732 19 63
hanna@sacab.se

BLI KONTAKTAD AV OSS

Vill du bli kontaktad av oss? Fyll i formuläret nedan.

Tack ditt meddelande har skickats.
Det gick inte att skicka ditt meddelande. Vänligen försök igen senare.